Magda Jethon i Mateusz Kijowski z KOD w Pile

08.07.2016   Autor: Artur Maras
---

Magda Jethon, była szefowa radiowej Trójki i Mateusz Kijowski będą wspierać pilskich KOD-erów. Już w najbliższą niedzielę 10 lipca w Pile ma odbyć się po raz druga manifestacja Komitetu Ochrony Demokracji. Pikieta odbędzie się pod hasłem „dość absurdów”.

- Ważne jest hasło manifestacji, dość absurdów, z którymi spotykamy się w tej chwili praktycznie na co dzień. Myślę, że nie wszyscy Polacy wiedzą jakie ustawy i jakie zmiany szykuje nam obecnie rządząca partia. Chciałabym zaprosić mieszkańców Piły oraz powiatów ościennych jak i wszystkie osoby, które sympatyzują z Komitetem Obrony Demokracji na manifestację 10 lipca o godz. 16.00, która odbędzie się na Placu Konstytucji 3 maja w Pile - zaprasza Izabela Milewska, koordynatorka KOD regionu pilskiego.

Na manifestacji po raz pierwszy w Pile, obecny ma być lider KOD-u Mateusz Kijowski. Do Piły przyjechać ma także Magda Jethon. Wieloletnia szefowa radiowej Trójki, która podczas manifestacji będzie rozdawać swoją książkę. Pojawiły się już także ulotki, zachęcające do udziału w niedzielnej pikiecie. Znalazły się na nich m.in. informacje o działaniach rządu, które – zdaniem KOD-erów, skutkować mają wzrostami cen wody i energii elektrycznej, czy też blokowaniem stron internetowych.

fot. Wikipedia

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group