Awans z trzcianeckiego komisariatu do Piły

28.04.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Trzcianecki komendant, Robert Kossak po 7 latach pracy awansował na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego w Pile. Jego miejsce zajmie naczelnik ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.

- Chciałbym serdecznie podziękować kadrze kierowniczej, policjantom, pracownikom policji za tą całą współpracę. Za okazywanie wsparcia i sympatii. To właśnie ich rzetelność, dyspozycyjność i zaangażowanie sprawiło, że policja trzcianecka osiągał naprawdę bardzo dobre wyniki. Dzięki temu ja mogłem awansować - mówi podczas uroczystości kom.Robert Kossak, komendant komisariatu policji w Trzciance.

Od początku maja kom. Robert Kossak przejdzie do Komendy Powiatowej Policji w Pile, gdzie będzie pełnił funkcję zastępcy komendanta powiatowego Piotra Skrzypkowiaka. Podczas uroczystości pożegnalnych w Urzędzie Miejskim w Trzciance, burmistrz Krzysztof Czarnecki oraz mundurowi podziękowali byłemu komendantowi za lata wspólnej pracy. Z dniem odejścia Roberta Kossaka jego stanowisko przejmie Adam Filip, który do tej pory pełnił funkcję naczelnika ruchu drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group