KSM Krosno - Polonia Piła na żywo w TV ASTA!

16.04.2016   Autor: Magdalena Lach
---

W najbliższą niedzielę Polonia Piła rozegra drugie wyjazdowe spotkanie w ramach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Zespół Tomasza Żentkowskiego po efektownym zwycięstwie na własnym torze z Wybrzeżem Gdańsk powalczy o dwa punkty z KSM Krosno.

Chyba nikt z kibiców czarnego sportu w Pile nie spodziewał się aż tak dobrego początku sezonu w wykonaniu pilskich żużlowców. Zespół znad Gwdy w trzech ligowych kolejkach uzbierał 4 punkty, a minimalną porażką w Łodzi stworzył sobie świetną okazję do punktu bonusowego w rewanżowym pojedynku w Pile.

Włodarze pilskiego klubu studzą emocje, i jak sami przyznają - „nie pompują balonika”, bo celem pilskiego klubu na ten sezon jest spokojne utrzymanie na zapleczu ekstraligi, a w kolejnym roku walka o miejsca 3-5. Trudno jednak nie „pompować” tych żużlowych emocji kiedy dobrze funkcjonująca pilska „machina żużlowa” działa sprawnie włącznie z atmosferą wewnątrz drużyny.

Szanse na kolejne dwa oczka zespół pilskiego duetu trenerskiego ma już jutro w konfrontacji z Wilkami. Na korzyść pilan przemawia fakt, że gospodarze przed niedzielnym meczem nie mieli zbyt wielu okazji do sprawdzenia nawierzchni przy ul. Legionów. Obłożenie stadionu żużlowego przez inne dyscypliny pokrzyżowało nieco plany treningowe miejscowych.

Nie jest to jednak zmartwienie pilan, którzy w ostatnim czasie nie narzekają na brak treningów oraz zawodników, którzy zapewniają dobre wyniki. W najbliższym meczu z KSM w składzie polonistów zabraknie Piotra Śwista. W jego miejsce szkoleniowiec pilskiego klubu desygnował do jazdy Patryka Dolnego, który wraca po absencji w meczu z Wybrzeżem.

Wynik niedzielnego pojedynku, jak mawia Norbert Kościuch to „w dalszym ciągu sprawa otwarta”. Miejmy nadzieję, że objawienie tego sezonu pokusi się o kolejny dobry wynik. Początek meczu KSM Krosno – Polonia Piła 17.04. godz. 16.00.

Zapraszamy do oglądania transmisji z meczu w TV ASTA i na www.tvasta.pl 

Sponsorami transmisji są Polskie Zakłady Zbożowe w Wałczu i ASTA-NET.

Składy zespołów:

Polonia Piła

1. Bjarne Pedersen
2. Vadim Tarasenko
3. Norbert Kościuch
4. Michał Szczepaniak
5. Patryk Dolny
6. Arkadiusz Pawlak

KSM Krosno

9. Ernest Koza
10. Marcin Rempała
11. Patryk Malitowski
12. Claus Vissing
13. Mirosław Jabłoński
14. Marcin Turowski

**

A tak wyglądały przygotowania do transmisji. Mecz komentuje Marcin Grabski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group