Policyjny kalendarz dla Mai

26.12.2015   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Niezwykły kalendarz wydały pilskie policjantki - powstał by ratować dziecięce serduszko. Pieniądze ze sprzedaży kalendarza zostaną przekazane na leczenie małej Majki.

150 tysięcy złotych- tyle kosztuje kolejna operacja małej Mai Kamińskiej, córki jednego z wielkopolskich policjantów. Dziewczynka urodziła się w marcu tego roku, ma problemy z sercem, przeszła już operację korekcji hipoplastycznego łuku aorty w głębokiej hipotermii w krążeniu pozaustrojowym i z zatrzymaniem akcji serca. Kolejna operacja jest dla niej niezbędna, aby mogła dalej żyć.

W pomoc zbierania pieniędzy włączyła się także pilska policja. Funkcjonariuszki z Komendy w Pile wydały kalendarz ze swoimi wizerunkami, a pieniądze z jego sprzedaży przekażą na rzecz małej Mai. Cena kalendarza nie jest z góry określona, każdy może wrzucić do puszki tyle, ile może.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję. Mamy świadomość, że bez tej jakże cennej, ogromnej pomocy wykonanie projektu byłoby niemożliwe. Zbiórka charytatywna prowadzona jest przy wsparciu Fundacji Cor Infantis, pod której opieką jest Maja Kamińska. Kalendarze dostępne są w Komendzie Powiatowej Policji w Pile, gdzie znajduje się również specjalna puszka przekazana z fundacji - informuje  mł. asp. Żaneta Kowalska, rzecznik KPP w Pile.

Więcej informacji o tym, w jaki sposób można pomóc Majce i jej rodzinie znajduje się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Poniżej urocze pilskie policjantki w nietypowym wydaniu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group