Asta Video Fest

Ramówka TV Asta na wakacje

---

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza także zmiany w ramówce telewizyjnej. TV Asta przygotowała dla Państwa nowe propozycje na lato. Emisja części programów zostanie zawieszona, za to pojawią się inne. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.

Tak jak uczniowie odliczają już dni do wakacji, tak w Telewizji Asta odliczamy dni do letniej ramówki. Startujemy 29 czerwca.

Ramówka, wzorem lat ubiegłych przyniesie wiele zmian. Począwszy od serwisów informacyjnych... - Nie będzie Kurierów z miast. Informacje będą skrócone, a tym samym skrócona zostanie "Otwarta antena". Nie będzie też przeglądu portalu. Natomiast postaramy się docierać we wszystkie te miejsca, w których dzieją się rzeczy ważne dla naszych widzów. Wszędzie tam będziemy - zapewnia Agnieszka Kledzik, dziennikarka TV Asta.

A Państwa zachęcamy do nadrobienia zaległości przed telewizorem. Szczególnie miłośnicy magazynów TV Asta będą mieli ku temu mnóstwo okazji. – Przez wakacje w ramówce nie będzie premier magazynów tematycznych, ale za to będą powtórki magazynów. Zaczynamy od tych, wyemitowanych we wrześniu zeszłego roku - mówi Patrycja Jankowska.

Również programy publicystyczne zostaną zawieszone na czas wakacji, ale za to mamy dla naszych Widzów dwie nowe propozycje na lato. - Jedną z nich jest „Temat tygodnia”, czyli program, w których będziemy omawiać najważniejsze tematy ostatnich dni. Druga - to rozmowy z włodarzami gmin, powiatów, których będziemy pytać o planu na rok przyszły, ale także podsumujemy to, co się działo w minionym półroczu - mówi Jakub Ćwirlej, dyrektor programowy TV Asta. A goście ci to włodarze z terenów powiatu pilskiego, złotowskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego i wałeckiego.

Przypominamy, że początek letniej ramówki to 29 czerwca.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group