Pilanki przegrały pierwsze starcie w walce o 9. miejsce

11.05.2015   Autor: Redakcja
---

Pierwszy mecz o 9. miejsce ORLEN Ligi zakończył się w Pile po czterech setach zwycięstwem zespołu KSZO Ostrowiec.

Ostatni w tym sezonie mecz siatkarek PGNiG Nafta Piła w pilskiej hali nie przebiegł po myśli gospodyń. Pilanki pomimo bardzo dobrego początku nie sprostały warunkom, jakie stawiały im podopieczne trenera Dariusza Parkitnego.

Dzięki wygranej 3:1 drużyna z Ostrowca znalazła się w zdecydowanie bardziej komfortowej sytuacji, przed pojedynkiem u siebie, który odbędzie się już w najbliższą środę, 13 maja.

Szanse siatkarek z Piły nie są jednak jeszcze przekreślone. Aby wygrać dwumecz Nafta będzie musiała wygrać na wyjeździe 3:0. W przypadku wygranej 3:1 czeka je jeszcze walka w złotym secie.

PGNiG Nafta Piła – KSZO Ostrowiec  1:3 (25:19, 17:25, 19:25, 26:28)

(źródło:PTPS Piła)

Przeczytaj więcej o: PTPS Piła, sport piła, siatkówka piła,