Targi już za tydzień

12.04.2015   Autor: Artur Maras
---

Do kolejnej krajowej wystawy Miasto - Ogród pozostały już tylko tydzień. 18-19 kwietnia na miejskiej wyspie na przybyłych oprócz wystawców z całego kraju czekać będzie sporo atrakcji.

- Będziemy mówić o tym, co jest związane z ogrodnictwem na poważnie, ale też stwarzać okazje do tego, aby agrotargi stały się pierwszym plenerowym wydarzeniem o charakterze rodzinno-piknikowym - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Stoiska ogrodnicze będą usytuowane tak jak rok temu, wzdłuż ciągu prowadzącego w stronę starostwa. Część rolnicza znajdować się będzie przy ul. Dąbrowskiego. Wszyscy głodni będą mogli znaleźć coś dla siebie w okolicach fontanny, gdzie ustawione zostaną stoiska z gastronomią.

Goście będą mogli obejrzeć m.in. wystawę maszyn rolniczych oraz zabytkowych ciągników, posłuchać Zespołu Pieśni i Tańca Akademii Wychowania Fizycznego z Poznania, występów kół gospodyń wiejskich, orkiestry dętej z Ujścia i Chodzieży czy kapeli podwórkowej ze Złotowa.

W trakcie targów nastąpią drobne utrudnienia w ruchu. Parking przy InwestParku będzie zarezerwowany dla wystawców. Na czas trwania targów zostanie zamknięta ulica Wodna. Kierowcy nie będą mogli również wjechać w al. Niepodległości od strony hotelu Rodło.

Imprezę poprowadzi Witold Czuksanow znany prezenter i autor książek o tematyce ogrodniczej.

Przeczytaj więcej o: agrotargi, zagrali o Puchar Prezydenta,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group