Zagraniczny inwestor tak, ale...

13.03.2015   Autor: Agnieszka Kledzik
---

Obniżenia wieku emerytalnego oraz uproszczenia i zmniejszenia podatków nawet o 60 procent - to główne założenia wspólnego programu Zjednoczonej Prawicy. Deficyt budżetowy, po wprowadzeniu ulg dla przedsiębiorców, będzie można wyrównać z opodatkowania zagranicznych firm.

- Inwestorów zagranicznych witamy z otwartymi ramionami pod warunkiem, że chcą tutaj rywalizować z polskimi przedsiębiorcami na uczciwych, sprawiedliwych zasadach. Jeżeli polski przedsiębiorca płaci podatki, niech te podatki płaci też inwestor zagraniczny - przekonywał w Pile Jarosław Gowin, lider Polski Razem.

Jarosław Gowin jest odpowiedzialny za przygotowanie programu gospodarczego, z którym Zjednoczona Prawica zamierza wystartować w jesiennych wyborach. W tym celu spotykał się z przedsiębiorcami z Piły i Chodzieży. Chciał wysłuchać ich uwag i pretensji.

Koalicja Prawa i Sprawiedliwości, Polski Razem, Solidarnej Polski i Prawicy Rzeczpospolitej wystartuje w wyborach parlamentarnych pod jednym szyldem. W okręgu pilskim na tej liście znajdzie się popierany przez Gowina Grzegorz Piechowiak, były poseł AWS z Piły i przedsiębiorca.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group