Asta Video Fest

Polonia trenuje

28.02.2015   Autor: Magdalena Lach
---

2 lutego drużyna seniorska TP Polonia Piła rozpoczęła przygotowania do zbliżającej się rundy wiosennej Pilskiej Klasy Okręgowej. Głównym założeniem polonistów na drugą część sezonu jest uplasowanie się na wyższym niż dotychczas miejscu w ligowej tabeli.

Runda jesienna nie była najlepsza w wykonaniu piłkarzy Piotra Sochackiego. Pilanie zakończyli rozgrywki na 8. miejscu z dorobkiem 12 punktów. Na taką sytuację wpłynęły m. in. rotacje w składzie pilskiego zespołu. Również brak najlepszego zawodnika Polonii, Mateusza Kosteckiego dał się odczuć. Dla kibiców pilskiego klubu mamy jednak dobrą informację. Popularny „Roni” od pierwszego meczu rundy wiosennej ponownie występować będzie w trykocie Polonii.

Drużyna Sochackiego w odmłodzonym składzie rozpoczęła przygotowania do zbliżajacych się rozgrywek Pilskiej Klasy Okręgowej. Pierwszy mecz drugiej części sezonu pilanie rozegrają na własnym boisku z sąsiadującą w tabeli Łobzonką Wyrzysk. Pojedynek odbędzie się w pierwszy weekend kwietnia.

Do tej pory pilanie przygotowują się na własnych obiektach. W planie treningowym szkoleniowca zespołu są również gry treningowe. Poniżej prezentujemy harmonogram gier kontrolnych z udziałem TP Polonia Piła na Euroboisku w Wałczu:

1.03. godz. 10.00 – 13.00 – Orzeł Pęckowo

7.03. godz. 16.00 – 18.00 – Fortuna Wieleń

14.03. godz. 16.00 – 18.00 – Płomień Połajewo

22.03. godz. nieznana - Tarnówka

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group