Na bani, za kółkiem, do pracy

23.01.2015   Autor: Redakcja
---

Wczoraj przed godz 22.00 policjanci z Posterunku Policji w Kaczorach zatrzymali kierowcę, który prowadził vw golfa, mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjantka i policjant z Posterunku Policji w Kaczorach pełnili służbę do godziny 21.00. - Wracając swoimi samochodami do domu z Kaczor do Piły, zwrócili uwagę na volkswagena, który wykonywał niebezpieczne manewry na drodze. Wszystko wskazywało na to, że kierowca może być pijany - informuje sierż. sztab. Żaneta Kowalska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pile. - Funkcjonariusze powiadomili dyżurnego pilskiej komendy, ale  wcześniej, aby uniknąć tragedii na drodze - zatrzymali pijanego kierowcę i zabrali mu kluczyki od samochodu.

Badanie alkomatem zatrzymanego przez policjantów kierowcy wykazało, że 55-letni mieszkaniec Kaczor miał ponad 2,5 promile alkoholu w organizmie.

Jak się okazało, kierowca jechał do pracy na nocną zmianę. Tego wieczoru mężczyzna do pracy nie dojechał. Stracił też prawo jazdy. Za jazdę na "podwójnym gazie" odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: Kaczory, pijany kierowca,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group