Co za mecz! Padło aż 17 bramek

13.12.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Forma piłkarzy KS Credo Futsal Piła z meczu na mecz rośnie. Zawodnicy Karola Skiby mają na swoim koncie cztery efektowne zwycięstwa z rzędu. Dzisiaj przeciwnikiem pilskiej drużyny był beniaminek II Ligi, KS Sporting Leszno.

Mecz 5. kolejki II Ligi Futsalu rozpoczął się po myśli gości. Beniaminek drugoligowych rozgrywek w 3. minucie wyszedł na prowadzenie. Na odpowiedź Credo kibice zgromadzeni w hali PWSZ w Pile musieli czekać zaledwie 4 minuty. Kamil Kuliński po asyście Michała Wolana umieścił piłkę w siatce. 11. minuta gry to już prowadzenie Credo. Na listę strzelców wpisali się kolejno Marcin Waszak i Jakub Skwarek.

Po tych golach gra pilan zaczęła przypominać coraz bardziej tę z poprzednich meczów. W 15. minucie z przedłużonego rzutu karnego pokonał bramkarza Cezary Knapiński, natomiast minutę później Michał Wolan podwyższył wynik na 5:1. Konkurs strzelecki w pierwszej części meczu zakończył jeden gol Credo (Knapiński) oraz jeden gości z przedłużonego rzutu karnego (6:2 dla Credo).

Druga cześć meczu była jedynie kontynuacją dobrej gry pilan. Trójkowa akcja pilan w 5. minucie, zakończona golem Pawła Nawrockiego nie pozostawiła złudzeń kto zainkasuje kolejne zwycięstwo. W dalszej części pojedynku gospodarze jeszcze 4 razy trafiali do siatki przy takiej samej ilości goli ze strony przyjezdnych. Mecz zakończył się zwycięstwem Credo 11:6.

KS CREDO FUTSAL PIŁA – KS SPORTING LESZNO 11:6

Przeczytaj więcej o: sport, pilka nozna, inwestycje czarnków, forbrich,