Zwycięska passa trwa

06.12.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Piłkarze KS Credo Futsal Piła ponownie zwyciężyli. Zawodnicy Karola Skiby w 4. kolejce II Ligi Futsalu pokonali na własnym boisku AZS Zielona Góra 7:2.

W ubiegłym tygodniu pilski zespół zagrał z liderem drugoligowych rozgrywek. Nikt chyba wtedy nie spodziewał się, że drużyna Karola Skiby pokona lidera tabeli 8:0.

Apetyty pilan z kolejki na kolejkę rosną, co potwierdza dzisiejsze zwycięstwo nad czwartym zespołem ligowej tabeli. Mecz otworzył Mateusz Kostecki pięknym strzałem w 2. minucie gry. Goście dość szybko odrobili straty, bo bramkę wyrównując zdobyli 4 minuty później. 18. minuta to kolejna świetna akcja pilan, którą wykończył Michał Wolan i na tablicy pojawił się wynik 2:1 dla Credo.

W drugiej połowie, a konkretnie w 3. minucie piłkę do siatki ponownie posłał Kostecki. Ten gol zapoczątkował serię trafień gospodarzy. Kostecki, Wolan i dwa razy z rzędu Skwarek – tak wyglądała gra w kolejnych 11. minutach spotkania.

Gola na pożegnanie w ostatniej sekundzie meczu zdobyli goście, jednak to piłkarze Credo Piła cieszyli się z wygranej 7:2.

Przeczytaj więcej o: sport, pilka nozna, II liga, inwestycje czarnków,