Mistrzostwa w ASTA-NET

27.08.2014   Autor: Redakcja
---

Abonenci ASTA-NET będą mogli oglądać Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn które odbędą się w Polsce.  Uruchomiona została specjalna strona, na której będzie można zamawiać pakiet Polsatu, na który składają się 4 kanały w formatach HD i SD. Zamówienia będzie można również składać osobiście w Salonach Sprzedaży lub telefonicznie. Z okazji wielkiego sportowego święta postanowiono przygotować wyjątkowe promocje.

- Abonenci ASTA-NET będą mogli oglądać mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. We wtorek 26 sierpnia została uruchomiona strona mistrzostwa.asta-net.pl poprzez którą będzie można zamówić pakiet Polsat Volleyball - mówi  Joanna Winiarska, specjalista ds. Marketingu i PR ASTA-NET

W mistrzostwach rozpoczynających się 30 sierpnia udział wezmą 24 zespoły.  W siedmiu polskich miastach zostaną rozegrane sto trzy spotkania. Siatkarskie święto będzie trwało przez trzy tygodnie. Poza ceremonią i meczem otwarcia pomiędzy Polakami i Serbami  reszta meczów zostanie pokazana w kanałach kodowanych. Klienci ASTA-NET będą mogli zamówić pakiet Polsat Volleyball osobiście w Salonie Sprzedaży, telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej mistrzostwa.asta-net.pl.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group