Dziś Pilski Test Wiedzy o Mieście. Sprawdź się!

16.06.2014   Autor: Redakcja
---

O godzinie 19. w Regionalnym Centrum Kultury rozpocznie się II Pilski Test Wiedzy o Mieście. W studio zaaranżowanym w RCK z pytaniami zmagać się będzie pięć grup. Test rozwiązywać będą też internauci. W zabawie mogą wziąć udział również telewidzowie TV Asta, która relacjonować będzie Test na żywo.

W Teście zmierzą się Samorządowcy, dziennikarze, studenci, „znani i lubiani” oraz mieszkańcy. W składzie tej ostatniej grupy znaleźli się: Grzegorz Wojtanowicz, Piotr Klawikowski, Szymon Ciszek, Remigiusz Bielka, Katarzyna Polachowska, Adam Kujawski, Kuba Andryszak, Marek Krzeszewski, Olga Słabuszewska i Jarek Mol. Jak poradzą sobie z testem? Zobaczymy wieczorem.

Pilski Test Wiedzy o Mieście wraca po roku przerwy – pierwszy odbył się w 2012 roku. Zasadnicza część Testu odbędzie się w studio zaaranżowanym w Regionalnym Centrum Kultury, to właśnie tam z pytaniami zmierzą się wyłonione wcześniej grupy uczestników. Test będą mogli rozwiązywać również internauci, po wcześniejszym zarejestrowaniu się w systemie.

Swoją wiedzę o mieście sprawdzić będą mogli również mieszkańcy przed telewizorami, wpisując odpowiedzi do specjalnego szablonu.

Więcej informacji na temat Testu znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o: TV ASTA, rck piła, test wiedzy o mieście,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group