Pilska Galopada: Grand Prix dla Józefiny Siałkowskiej i Cassino S [ZDJĘCIA]

01.06.2014   Autor: Redakcja
---

Na terenach zielonych przy pilskim Aquaparku odbyła się kolejna edycja Pilskiej Galopady. Rozegrano podczas niej aż pięć różnych konkursów. W najważniejszym z nich zwyciężyła Józefina Siałkowska na koniu Cassino S.

To ona zdobyła puchar Prezydenta Piły Piotra Głowskiego. Na podium w tym konkursie stanęli również Wojciech Dahlke na koniu Bolshoi oraz Dawid Rakoczy na koniu Amarillus.

W konkursie o Złotą Wstęgę Gwdy zwyciężyła Nawojka Kiecoń na koniu Skipio K, dwa kolejne miejsca zajęli: Łukasz Krajewski na koniu Bruce Spring oraz Beata Strzałkowska na koniu Berg.

Puchar Przewodniczącego Rady Miasta  wywalczyła Alicja Pietkiewicz na koniu Largo, drugi był Leszek Nieużyła na koniu Kozak, a trzeci Hubert Ludwiczak na koniu Boromir.

Z kolei Puchar wiceprezydenta Piły Krzysztofa Szewca powędrował w ręce Kamili Kuśmierkowskiej na koniu Calato Kama. Dwa kolejne miejsca w tym konkursie zajęli: Leszek Nieużyła na koniu Kocanka oraz Hubert Ludwiczak na koniu Boromir.

Tradycyjnie również rozegrano konkurs „Toyota i koń”. W tym najlepszy okazał się Wiktor Szała, drugi był Łukasz Brzózka.

Zdjęcia: Adam Broniecki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group