Siatkarki zakończyły sezon

10.05.2014   Autor: Magdalena Lach
---

W sali restauracyjnej hotelu Gromada, odbyło się podsumowanie sezonu 2013/2014 Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej S.A.

Jest już tradycją w Pilskim Towarzystwie Piłki Siatkowej, że po zakończeniu rozgrywek ligowych, władze miasta, sponsorzy, zawodniczki, sztab szkoleniowy i działacze pilskiego klubu spotykają się na uroczystości podsumowującej minione kilka miesięcy.

- Sezon, który właśnie dobiega końca był bez wątpienia najtrudniejszym w historii naszego klubu. Powiem szczerze, był taki moment, że sam miałem chwilę zwątpienia czy uda nam się tą najwyższą klasę rozgrywek w kraju obronić. Było to po przegranym meczu w Bydgoszczy. Udało się, daliśmy radę, a w play–out i w barażach nasza przewaga nad rywalkami ani przez moment nie podlegała żadnej dyskusji. Był taki moment w trakcie rozgrywek, że mogliśmy awansować do ósemki i walczyć w rundzie play-off. Zabrakło tak niewiele. Trochę szczęścia. Za to wszystko chciałbym podziękować drużynie, a zwłaszcza trenerowi Wiesławowi Popikowi, który dziś jest nieobecny, ponieważ przebywa na zgrupowaniu kadry – mówił w swoim wystąpieniu prezes pilskiego klubu, Radosław Ciemięga.

Następnie głos zabrali Prezydent Miasta Piły, Piotr Głowski i Wicestarosta Pilski, Kazimierz Sulima. Przedstawiciele władz miasta w swoich przemówieniach zapewniali, że nie wyobrażają sobie naszego miasta bez siatkówki na najwyższym poziomie. Po tym przyszedł czas na podziękowania i kwiaty dla zespołu, a następnie pamiątkowymi piłkami z autografami zawodniczek i sztabu szkoleniowego zostali uhonorowani sponsorzy pilskiego klubu.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę, która trwała do późnych godzin nocnych.

Autor: Angelika Kuksinowicz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group