Asta Video Fest

Reporterzy już dziś

25.04.2014   Autor: Redakcja
---

Kolejny odcinek Reporterów już dziś o godzinie 19:05 w TV Asta. Przybliżymy Państwu w kilku słowach co pojawi się dzisiaj w programie.

Najpierw udawała przyjaciółkę w potrzebie. Kiedy już udało się wyzyskać naiwność znajomych i namówić do wzięcia dla niej kredytu o swoich dobroczyńcach zapominała.  Prokuratorskie śledztwo nie tylko potwierdziło mechanizm działania oszustki, ale też wykazało, że oprócz osób prywatnych, które do tej pory oddają bankom wyłudzone przez kobietę pieniądze, jej ofiarą padły też same instytucje finansowe. Kobieta wykorzystywała do tego swoich pracowników. Wystawiała im fałszywe zaświadczenia na które Ci pobierali kredyty. Oczywiście część środków trafiała potem na jej konto. Co jednak najdziwniejsze, część sprawy dotycząca oszustwa osób prywatnych została umorzona, bo jak tłumaczy prokuratura nie doszło tu do fałszowania dokumentów a więc nie można mówić o typowym wyłudzeniu kredytu.

Wszystko wskazuje na to że Klub Sportowy Credo Futsal Piła pomimo złożenia najkorzystniejszej oferty nie będzie mógł cieszyć się z wygranej w przetargu na promocję miasta. Argumentem dla władz decydującym w wyborze innej propozycji ma być mijająca się z prawdą teza, że futsal nie jest piłką nożną. Brak wiedzy, czy celowe działanie, które na ma celu zdyskredytowanie kluby, który wbrew opinii urzędników jest doskonałą wizytówką naszego miasta.Futsal był, jest i będzie piłką nożną niezależnie od opinii pilskich urzędników. Klub, który na niemal wszystkich swoich meczach we własnej hali gromadził komplety publiczności jest dokonała wizytówką miasta. Drużyna Piłę w takich miastach jak Zielona Góra, Poznań czy Polkowice. Bez braku wsparcia władz miasta klub nie ma szans na prawidłowe rozwijanie się i awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Działacze jednak się nie poddają i zapowiadają, że będą walczyć do końca o pieniądze, które mogą przesądzić o być albo nie być futsalu w Pile. 

Przeczytaj więcej o: futsal, reporterzy, um pila, oszust,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group