Kumulacja imprez w RCK: „Randka w ciemno”, Poznańskie Słowiki, Bajor i kabaret LIMO

08.04.2014   Autor: Redakcja
---

Kumulacja imprez w Regionalnym Centrum Kultury „Fabryka Emocji”. Warto przemyśleć, na co się wybrać, bo imprez jest dużo i... wszystkie ciekawe.

W pierwszej kolejności polecamy „Randkę w ciemno”, która już w piątek, 11 kwietnia.  Ta przewrotna komedia jest próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie, jak uniknąć nudy i rutyny w małżeństwie z dwudziestoletnim stażem. W obsadzie sztuki m.in. pilanka Katarzyna Węglicka.

Już 12 kwietnia z kolei tak lubiany przez pilan Michał Bajor, tym razem z nowym, oryginalnym repertuarem. Artysta promuje swoją 18. już płytę „Moje podróże”. Trzynaście autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski, a muzykę skomponowali tak uznani twórcy, jak Włodzimierz Korcz czy Włodzimierz Nahorny.

W sobotę polecamy też Koncert muzyki pasyjnej „Poznańskich Słowików”. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Na wydarzenie zapraszamy do kościoła św. Rodziny, o godz. 19.

Wielkim wydarzeniem będzie też koncert „Mozart i Wielkopolanie”, który polecamy w niedzielę, 13 kwietnia. W programie m.in. Symfonia nr 38 D-dur, Praska. Orkiestrę Filharmonii Poznańskiej poprowadzi Jakub Chrenowicz.

Zapraszamy także na spektakl komediowy „Pod niemieckimi łóżkami” (26 kwietnia). Przedstawienie to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców.

Dla miłośników kabaretu RCK przygotowało prawdziwą gratkę. Pod koniec kwietnia (27.IV.) wystąpi Kabaret LIMO. O artystach dość powiedzieć, że rozśmieszają w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. W swojej karierze wygrali takie mnóstwo nagród, że przestali pokazywać się na konkursach, chyba, że w roli gwiazd.

Regionalne Centrum Kultury
Spektakl „Randka w ciemno”: 11 kwietnia (piątek) , godz. 19.00; bilet: 20 zł (liczba miejsc ograniczona);
Michał Bajor, koncert „Moje podróże”: 12 kwietnia (sobota), godz. 18:00; bilet: 50 zł
Koncert Pasyjny „Poznańskie Słowiki”: 12 kwietnia (sobota), godz. 19.00; wstęp wolny. Kościół św. Rodziny;
Koncert „Mozart i Wielkopolanie”: 13 kwietnia (niedziela), godz. 17.00;
Spektakl komediowy „Pod niemieckimi łóżkami”: 26 kwietnia 2014, godz. 19:00; bilet: 70 zł
Kabaret LIMO: 27 kwietnia (niedziela), godz: 15:00 ; bilety 50 zł, 45 zł (balkon).

Przeczytaj więcej o: rck piła, teatr piła, imprezy piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group