Nowe Hotspoty Asta-Net

28.03.2014   Autor: Redakcja
---

Trwa montaż kolejnych punktów Hot Spot w Pile. Od jutra będą one funkcjonować na pl. Staszica i pilskiej Wyspie. Będą na nich dostępne dwie sieci – miejska, należąca do Gminy Piła oraz Asta-Net.

Z sieci Hot Spot Asta-Net mogą korzystać bezpłatnie wszyscy klienci Asta-Net, którzy mają wykupiony dostęp do internetu oraz aktywną usługę eBOK. By połączyć się z siecią wystarczy wpisać ID klienta i hasło. Później można już korzystać z bezpłatnego, nielimitowanego internetu. Punkty działają już na ulicy Śródmiejskiej i w okolicach Placu Zwycięstwa oraz na terenie dworców PKP i PKS. Od jutra będzie można korzystać z bezpłatnego internetu na pl. Staszica i Wyspie. W tych samych miejscach działają już także bezpłatne hotspoty miejskie, ale mają one słabsze parametry niż te uruchomione przez Asta-Net (wynika to z uregulowań nałożonych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej).

Także osoby niebędące klientami Asta-Net będą mogły skorzystać z hotspotów. Każdy zainteresowany może uzyskać bezpłatny 15-minutowy dostęp do sieci lub zdecydować się na wykupienie jednego z pakietów: 15-, 30-, 60-minutowego lub całodobowego. Wszystkie informacje niezbędne do dokonania opłaty znajdziecie na stronie logowania do sieci.

 

Przeczytaj więcej o: internet, asta-net, um pila, hotspot,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group