Nowy sponsor młodych żużlowców

15.03.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Zarząd Klubu Żużlowego Victoria Piła pozyskał sponsora, który wesprze Szkółkę Żużlową KŻ Victoria Piła. Przedstawiciele klubu z nad Gwdy związali się umową z Jackiem Bogusławskim właścicielem SPH Credo.

- Jestem bardzo zadowolony z współpracy z żużlowcami, dlatego postanowiłem udzielić wsparcie mojej firmy Szkółce Żużlowej KŻ Victoria Piła, co potwierdzone zostało umową jaką podpisaliśmy. Od lat wspieram młodzież, która swój wolny czas poświęca pasji – jaką jest sport. Dzięki ich zaangażowaniu Piła szczyci się młodzieżą odnoszącą wielkie sukcesy. Najświeższy to przecież powołanie do kadry piłkarza drużyny KS Credo Futsal Piła Mateusza Kosteckiego, który w trykocie z Orłem na piersi strzelił bramkę. Wsparcie, które udzielam młodzieży to tylko jeden z czynników wpływających na sukces. Młodzi sportowy potrzebują głośnego dopingu kibiców. Razem zapisujmy nowe karty historii czarnego sportu na ziemi pilskiej. Spotkajmy się na trybunach - mówi Jacek Bogusławski.

O podpisaniu umowy można było się dowiedzieć z wideobloga Jacka Bogusławskiego, ponieważ najnowszy 3. odcinek poświęcony jest wizycie nowego partnera KŻ Victoria Piła na stadionie żużlowym i finalizacji umowy z KŻ Victoria Piła.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group