Jak rozkręcić biznes w Pile? "Progress dla Biznesu" już w środę w Inwest Parku!

10.03.2014   Autor: Redakcja
---

Jak założyć własną firmę, a przede wszystkim jak pozyskać na ten cel środki? Z kim podjąć współpracę? Jak rozwinąć już istniejący biznes? Na te pytania postarają odpowiedzieć organizatorzy konferencji "Progress dla biznesu", która już 12 marca odbędzie się w Pile.

Jeszcze nie ma dachu, jeszcze trwają prace, a Galeria Piła już pozyskuje najemców. Dla bezrobotnych, którzy chcieliby otworzyć własną firmę, a nie mają pomysłu i nie wiedzą od czego zacząć oraz dla przedsiębiorców, którzy poszukują dróg rozwoju 12 marca w pilskim Inwest Parku odbędzie się konferencja "Progress dla biznesu" organizowana przez firmę Rank Progress S.A., inwestora Galerii Piła.

- Kierujemy tę ofertę do przedsiębiorców z Piły. Chcemy podczas tej konferencji opowiedzieć o możliwościach współpracy biznesowej z Galerią Piła. Chcemy przedstawić sieci handlowe, których przedstawiciele opowiedzą o możliwościach rozwoju biznesu w oparciu o systemy franczyzowe i systemy partnerskie – mówi Łukasz Gruszczyński, dyrektor marketingu Rank Progress S.A.

Partnerem konferencji jest Inwest Park, Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Powiatowy Urząd Pracy w Pile. Każdy z partnerów na swoim stoisku przedstawi ofertę skierowaną zarówno do obecnych, jak i przyszłych przedsiębiorców.

- Będziemy prezentować możliwości sfinansowania biznesu. Zarówno jego rozpoczęcia, jak i rozwoju. Przede wszystkim przedstawimy szczegółowe informacje na temat podejmowania działalności gospodarczej i otrzymaniu jednorazowych środków – mówi Ewa Dorna, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pile.

Także obecni przedsiębiorcy będą mogli poznać warunki pozyskania refundacji utworzenia i wyposażenia nowych stanowisk pracy.

/Michalina Pieczyńska/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group