Joker "idzie jak burza"

01.03.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Siatkarze UKS SMS Joker Piła są o krok od awansu do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów. Zawodnicy Tomasza Aszemberga po dwóch dniach turnieju w Pile zajmują pierwsze miejsce w podgrupie B.

W pierwszym dniu turnieju ćwierćfinałowego w Pile młodzież pilskiego SMS-u zmierzyła się z zespołem Gwardii II Wrocław. Pojedynek okazał się niezwykle zacięty, a obie drużyny pozostawiły na parkiecie całe swoje umiejętności. Mecz zakończył się zwycięstwem Jokera 3:1.

To był pokaz siły z obu stron siatki – komentował trener Tomasz Aszemberg. – Mecz z pewnością mógł podobać się kibicom. Bardzo cieszę się ze zwycięstwa, które pozytywnie nastraja przed drugim dniem zawodów – mówił po pierwszym dniu rozgrywek szkoleniowiec pilskiego klubu.

Dzisiaj pilanie stanęli po przeciwnej stronie siatki z zespołem UKS MOS Opole. Tutaj siatkarze Aszemberga bez większych problemów pokonali swoich przeciwników 25:15, 25:13, 25:17. Radości z wyniku dzisiejszego meczu nie krył szkoleniowiec pilskiego klubu, podkreślając jednocześnie, że jest to dopiero połowa założonego planu.

- Dwa wygrane mecze nie gwarantują nam awansu do półfinału Mistrzostw Polski. Decydujący będzie jutrzejszy pojedynek ze zwycięzcą pary Zielona Góra - Gostyń. – wyjaśnia Tomasz Aszemberg.

Mecz o pierwsze miejsce w pilskim ćwierćfinale z udziałem naszej drużyny rozegrany zostanie w niedzielę około godziny 13. w hali przy ul. Bydgoskiej. Wszystkich kibiców zapraszamy już dzisiaj!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group