Asta Video Fest

59-latka i 7,5 tysięcy porcji narkotyków

31.01.2014   Autor: Redakcja
---

Pilska policja ponownie uderzyła w narkobiznes. Tym razem zatrzymano 59-letnią kobietę, w której mieszkaniu znaleziono cały arsenał narkotykowy - marihuanę, amfetaminę i tabletki ekstazy.

Typując potencjalnych przestępców dość trudno przypuszczać, że do tego grona może zaliczać się nigdy wcześniej nienotowana 59-letnia kobieta, a jednak. Przykład z tego tygodnia pokazuje, że obrót narkotykami i towarzyszące mu zyski wciąż kuszą wiele osób. Warto jednak pamiętać, że równie wysokie co wspomniane zyski jest także ryzyko. Na początku tego tygodnia otrzymaliśmy na to kolejny dowód.

- W miniony wtorek w godzinach popołudniowych funkcjonariusze weszli do ustalonego mieszkania - mówi sierż. sztab. Żaneta Kowalska. - Na miejscu została zatrzymana jego właścicielka. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, śledczy zabezpieczyli narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany, a także tabletek ekstazy. Dodatkowo okazało się, że kobieta przechowuje w swoim mieszkaniu trzy sztuki amunicji do broni gładkolufowej.

W mieszkaniu 59-latki znaleziono łącznie 7 500 porcji narkotyków. Zatrzymana jeszcze tego samego dnia została przewieziona do policyjnego aresztu. Teraz grozi jej do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, dlatego niewykluczone, że wkrótce dojdzie do kolejnych zatrzymań.

Przeczytaj więcej o: policja, narkotyki, zatrzymanie,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group