Trwają zapisy do Muzycznej Ćwiartki

23.01.2014   Autor: Redakcja
---

Tylko do 31 stycznia będzie można skorzystać z najbardziej preferencyjnych stawek przy zapisach do trzeciej edycji biegu Muzyczna Ćwiartka. Same zawody wystartują za mniej niż sto dni.

W tym roku Muzyczna Ćwiartka będzie inaugurować majówkę w naszym mieście, gdyż zmagania na trasie biegowej odbędą się właśnie 1 maja. Obecnie trwają zapisy, które jeszcze tylko przez osiem dni, a konkretnie do 31 stycznia będą prowadzone po najbardziej preferencyjnej stawce wpisowego. Obecnie koszt zapisania się do zawodów to jedynie 30 złotych, podczas, gdy ci, którzy zapiszą się na ostatnią chwilę zapłacą już 60 złotych.

A zapisać się warto, gdyż jak podkreślają organizatorzy Muzyczna Ćwiartka to jeden z najszybszych biegów w naszym kraju z dwoma zbiegami i ani jednym odczuwalnym podbiegiem, dlatego też pobić rekord życiowy na dystansie 10 kilometrów jest bardzo łatwo.

Muzyczna Ćwiartka to także doskonała okazja do zabawy, gdyż biegacze rywalizują na trasie, na której co pewien czas ustawione są podesty, a z nich grana jest muzyka na żywo. Zapisać się do wyścigu można obecnie za pośrednictwem strony internetowej organizatorów.

Przeczytaj więcej o: bieg, muzyczna ćwiartka, zapisy, wpisowe,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group