Jakubik gościem Salonu Kulturalnego

16.01.2014   Autor: Redakcja
---

Swego czasu Janusz Gajos, Katarzyna Figura i Jerzy Stuhr, a wkrótce także Arkadiusz Jakubik gościli lub będą gościć w Salonie Kulturalnym. Okazją do spotkania z tym wyśmienitym aktorem będzie projekcja filmu "Pod Mocnym Aniołem".

"Pod Mocnym Aniołem" to dzieło reżysera Wojtka Smarzowskiego, oparte na prozie Jerzego Pilcha. Jedną z ról odgrywa właśnie Arkadiusz Jakubik, aktor znany m.in. z udziału w takich dziełach jak "Jesteś Bogiem", "Dom zły", "Wesele" czy "Drogówka".

Jakubik będzie gościem Krzysztofa Meszyńskiego i TV Asta w Salonie Kulturalnym, który zaplanowano na 20 stycznia. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.helios.pl już teraz w cenie 25 złotych, ale nie ma możliwości ich rezerwacji.

W programie najbliższego Salonu Kulturalnego projekcja filmu "Pod Mocnym Aniołem" (start o godzinie 18:00) oraz spotkanie z Arkadiuszem Jakubikiem (początek o godzinie 20:00), które będzie także transmitowane na żywo w TV Asta.

Mecenasami Salonu Kulturalnego są Prezydent Piły Piotr Głowski oraz Starosta Pilski Mirosław Mantaj.

Salon Kulturalny sponsorują: Škoda Auto Park Zofia Szcześniak, Hotel Habenda Budzyń, Hermes - Salon Meblowy WPHW w Pile oraz ASTA-NET.

Przeczytaj więcej o: transmisja, salon kulturalny, helios, meszyński, jakubik,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group