Znamy harmonogramy odbioru odpadów

13.01.2014   Autor: Redakcja
---

Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” informuje, iż na stronie www.prgok.pl dostępne są harmonogramy odbioru odpadów na 2014r. dla wszystkich gmin członkowskich, w tym Piły. Niebawem harmonogramy powinny dotrzeć do właścicieli nieruchomości za pośrednictwem poczty.

Harmonogram zawiera daty odbioru odpadów zmieszanych, segregowanych, w tym biodegradowalnych, a także terminy zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Harmonogramy odrębne są dla każdej z gmin i nieco zmienione w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Warto pamiętać, iż harmonogramy dotyczą jedynie zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Odbiór odpadów z zabudowy wielorodzinnej odbywa się zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w gminach (Uchwała nr 16/2013 Zgromadzenia Związku), natomiast odpady z nieruchomości niezamieszkałych odbierane są zgodnie z deklaracją.

Związek przypomina, iż odpady należy przygotować do odbioru zgodnie z harmonogramem i wystawić je przed posesję w dniu odbioru do godz. 6.00.

Przeczytaj więcej o: prgok, odpady, harmonogram,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group