Miasto apeluje do kierowców

06.12.2013   Autor: Redakcja
---

Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się montaż sztucznego lodowiska, które będzie służyć młodym pilanom podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. By prace mogły być prowadzone, kierowcy będą musieli zabrać pojazdy utrudniające poruszanie się w okolicy deptaka.

Jarmark Bożonarodzeniowy startuje w najbliższą środę, ale montaż lodowiska musi ruszyć znacznie wcześniej, a więc już w poniedziałek, tak by wszelkie prace udało się zakończyć w wyznaczonym terminie. Podobnie jak w poprzednim roku, także teraz obiekt zostanie ulokowany pomiędzy restauracjami Niko i Atmosfera.

Dokładnie w tym samym miejscu znajduje się kilka bezpłatnych miejsc parkingowych, które wśród kierowców uznawane są za gorący towar, a każdy, komu uda się z nich skorzystać może mówić o sporym szczęściu. Wokół znajduje się wprawdzie kilkadziesiąt innych stanowisk dla samochodów, ale by z nich korzystać trzeba uiścić opłatę w parkomacie, dlatego też wielu kierowców woli ustawiać swoje pojazdy właśnie tam, gdzie wkrótce prowadzone będą prace.

Koordynujący budowę lodowiska MOSiR wiedząc jak bardzo lubiane są wspomniane darmowe miejsca parkingowe, już teraz wyznaczył ostateczny termin usunięcia z nich pojazdów. Samochody powinny zniknąć z placu budowy najpóźniej w poniedziałek z samego rana.

Przeczytaj więcej o: parking, samochody, lodowisko,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group