Jak zmieni się centrum Trzcianki? Burmistrz pyta o zdanie mieszkańców

04.12.2013   Autor: Redakcja
---

Trzy konkursowe projekty do wyboru. Na ich podstawie opracowana zostanie nowa koncepcja modernizacji Placu Pocztowego. Twoje zdanie też się liczy!

O tym, że gruntowna modernizacja Placu Pocztowego w Trzciance jest potrzebna, wiadomo nie od dziś. Obecnie wygląda na to, że być może uda się przejść od słów do czynu (modernizację placu zapowiadał w kampanii wyborczej obecny burmistrz Krzysztof Czarnecki). W sprawie przebudowy i modernizacji planu ruszyły właśnie konsultacje społeczne.

Jak będzie wyglądał ostateczny projekt przebudowy? Dzisiaj tego nie wiadomo. Co prawda już w 2011 roku rozstrzygnięty został konkurs na projekt zagospodarowania tej przestrzeni (trzy najlepsze prace można obejrzeć tutaj) jednak jego ostateczny kształt zależy również od opinii mieszkańców.

Swoje sugestie dotyczące zagospodarowania Placu Pocztowego zgłaszać można na adres: promocja2@trzcianka.pl do końca grudnia. Jeśli podoba się Wam jedna z dostępnych propozycji, powiedzcie to. Jeśli chcielibyście w niej coś zmienić również dajcie znać.

- Wszystkie nadesłane uwagi zostaną przez nas dokładnie rozpatrzone i przeanalizowane, a następnie na ich podstawie powstanie nowa koncepcja Placu Pocztowego – mówi burmistrz Trzcianki, Krzysztof Czarnecki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group