Credo nadal bez porażki

25.11.2013   Autor: Redakcja
---

Piłkarze KS Credo Futsal Piła podejmowali w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile zespół Prant Mundial Żary. Mecz zakończył się remisem 4:4, co daje pilanom miano niepokonanej drużyny w lidze.

Drugi mecz w Pile i drugi raz emocji nie zabrakło. Zawodnicy Credo byli dopingowani przez komplet publiczności. I to właśnie gospodarze pierwsi zdobyli bramkę. Na listę strzelców wpisał się Cezary Knapiński. Niestety rywale błyskawicznie odpowiedzieli trafieniem Dariusza Piechowiaka. W dalszej części spotkania mecz był wyrównany, jednak to goście mieli więcej szczęścia i zdołali wyjść na prowadzenie 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Od początku drugiej odsłony meczu to zawodnicy Karola Skiby ruszyli na bramkę przyjezdnych. Rywale jednak zdołali kolejny raz pokonać pilskiego bramkarza. Wtedy swoje umiejętności zademonstrował Jakub Skwarek, który najpierw zdobył bramkę kontaktową, a kilka minut później doprowadził do wyrównania. Na trzy minuty przed końcem spotkania ponownie goście objęli prowadzenie. Zapowiadało to pasjonującą końcówkę meczu. Tak też było, ponieważ zawodnicy Credo Futsal Piła za wszelką cenę starali się odrobić straty. Udało się to i mecz zakończył się remisem 4:4.

Najbliższe spotkanie piłkarze KS Credo Futsal Piła rozegrają 1 grudnia o godzinie 16:30 również we własnej hali.

KS Credo Futsal Piła - Prant Mundial Żary 4:4 (1:2)
1:0 Cezary Knapiński 13′
1:1 Dariusz Piechowiak 14′
1:2 Piotr Stępniewicz 18′
1:3 Piotr Stępniewicz 27′
2:3 Jakub Skwarek 28′
3:3 Jakub Skwarek 33′
3:4 Dariusz Piechowiak 37′