Asta Video Fest

Gala jednak w Wałczu

12.11.2013   Autor: Redakcja
---

W niedzielę w Wałczu odbyła się pierwsza konferencja prasowa w związku z zaplanowaną na 14 grudnia galą Wojak Boxing Night. Choć początkowo wydawało się, że widowisko będzie miało miejsce w Pile ostatecznie zwyciężył lokalny patriotyzm. Krzysztof Głowacki – główny bohater gali, która odbędzie się 14 grudnia to wałczanin, wychowanego tamtejszego klubu bokserskiego i mieszkaniec miasta.

Piotr Werner podał podczas konferencji nazwisko przeciwnika Krzysztofa, będzie to Niemiec Serad Sahin (21-1-0), który w swojej karierze był mistrzem Niemiec w wadze cruser.

- Nie widziałem jeszcze walk swojego rywala, ale jestem pewien, że Trener Łapin na pewno znajdzie odpowiednią taktykę i poprowadzi mnie do zwycięstwa. Ufam trenerowi, bo on wie co dla mnie najlepsze. Chciałbym także podziękować Andrzejowi Wasilewskiemu, Piotrowi Wernerowi, Tomkowi Babilońskiemu za to, że mogę się rozwijać, a po wielu latach w końcu będę mógł walczyć w Wałczu u siebie w domu – powiedział Krzysztof Głowa Głowacki.

Karta walk wałeckiej gali będzie znana nieco później, ale sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocząć się ma już pod koniec tygodnia.

Źródło i fot.  Piotr Szypura

Przeczytaj więcej o: walcz, boks, konferencja, krzysztof głowacki,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group