Asta Video Fest

Polonia zagra u siebie

07.11.2013   Autor: Redakcja
---

W sobotę, 9 listopada o godzinie 14:00 na boisku przy ulicy Okrzei piłkarze TP Polonia Piła rozegrają mecz piętnastej kolejki Pilskiej Klasy Okręgowej. Rywalem pilan będzie Polonia Jastrowie.

Sobotni mecz będzie kolejnym starciem dwóch Polonii. W poprzedniej serii gier pilscy piłkarze zagrali na wyjeździe z polonistami z Chodzieży. Tam padł remis. Najbliższy pojedynek będzie meczem na szczycie, ponieważ goście z Jastrowia zajmują trzecią pozycję w tabeli. Nasi zawodnicy plasują się oczko niżej.

Ewentualne zwycięstwo pozwoli pilanom wrócić na podium w obecnych rozgrywkach. Zarówno piłkarze z Jastrowia, jak i Piły do sobotniego meczu przygotowują się intensywnie. Emocji nie zabraknie, a biorąc pod uwagę kibiców, którzy pojawiają się na meczach pilskiej Polonii, podczas tego starcia będzie głośno.

Zespoły, które gonią pilskich piłkarzy w tabeli, Sokół Szamocin oraz Sparta Złotów, w najbliższej kolejce także zagrają na własnym boisku. Dlatego bardzo istotne jest, aby na swoim terenie zdobywać komplet punktów. Mecz na szczycie Pilskiej Klasy Okręgowej, w którym zagrają TP Polonia Piła oraz Polonia Jastrowie odbędzie się 9 listopada o godzinie 14:00 w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group