Reggae na Barce

29.10.2013   Autor: Redakcja
---

Wielkimi krokami zbliża się koncert Kamila Bednarka w Pile. Impreza odbędzie 15 listopada, o godzinie 19:00 w klubie Barka.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Zespół powstał w Brzegu, w maju 2008 roku. Wokalista zdobył II miejsce w III edycji programu "Mam talent!" w TVN. To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu, zatytułowany "Szanuj" w grudniu osiągnął status Złotej Płyty, a w styczniu 2011 podwójnej Platyny. Łącznie nakład przekroczył już 75.000 egzemplarzy.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami pracował nad nową płytą formacji BEDNAREK. Utwory takie jak "Jestem sobą...", "Think About Tomorrow", nastrojowa "Cisza" czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty "Dni, których nie znamy" stanowią dzisiaj muzyczną wizytówkę wykonawcy. Koncerty są bardzo energetyczne, a sam Kamil Bednarek jest mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Koncert Kamila Bednarka odbędzie się w klubie Barka w Pile, 15 listopada o godzinie 19:00. Bilety w przedsprzedaży 30 zł oraz 35 zł w dniu koncertu.

Źródło: Joanna Naranowicz
fot. https://www.facebook.com/maccabraa/photos_stream

Przeczytaj więcej o: pila, koncert, barka, kamil bednarek,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group