Nowe propozycje WSB

23.10.2013   Autor: Redakcja
---

Wyższa Szkoła Biznesu w Pile kusi propozycjami. Uczelnia posiada ciekawą ofertę dla studentów i absolwentów wszystkich szkół wyższych. Jest to możliwe dzięki dofinansowaniu studiów z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy posiadają dyplom ukończenia wyższej uczelni lub są aktualnie w trakcie kształcenia. Wyjątkowa propozycja jest dla absolwentów kierunków takich, jak: zarządzanie, ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie i inżynieria produkcji. W ramach oferty Wyższa Szkoła Biznesu w Pile proponuje studia na pięciu nowych, unikalnych specjalnościach: Przedsiębiorczość w internecie, Systemy informatyczne w zarządzaniu, Zarządzanie sieciami współpracy, Zarządzanie środowiskowe w przedsiębiorstwach oraz Zarządzanie produkcją i dystrybucją.

Studenci mogą liczyć na wiele udogodnień, m. in. na zwolnienie z części zajęć, których zaliczenie uzyskali podczas obecnych lub poprzednich studiów oraz indywidualną organizację studiów. Pozostałe korzyści to: dostęp do wybranych zajęć w formie e-learningowej, dogodny, indywidualny sposób zaliczania ewentualnych różnic programowych, opieka merytoryczna specjalistów w trakcie studiów, uzyskanie drugiego dyplomu ukończenia studiów na nowej specjalności oraz atrakcyjna oferta cenową studiów.

Oferta jest ważna do 30 października.Więcej szczegółów na stronie internetowej www.wsb.pila.pl.

Zdjęcie: mapofpoland.pl

Przeczytaj więcej o: pila, studia, oferta, wsb,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group