Asta Video Fest

Kradli paliwo

22.10.2013   Autor: Redakcja
---

Pilscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa. Wszyscy są mieszkańcami gminy Ujście.

- W niedzielę w Ujściu, kilka minut po godzinie 15:00, wracający z podróży mieszkańcy jednego z domów przy ulicy Staszica, zauważyli zaparkowany niedaleko ich posesji podejrzany samochód osobowy. W pojeździe znajdowało się trzech nieznanych mężczyzn. Nagle, na widok właścicieli domu, samochód odjechał w nieustalonym kierunku. Jak się okazało, po kilkunastu minutach mężczyźni wrócili samochodem ponownie na miejsce. Wtedy też jeden z sąsiadów zauważył, jak dwóch z podejrzanych mężczyzn przenosi przez ogrodzenie dwa kanistry. Natychmiast powiadomił o tym właściciela posesji - informuje nadkom. Tomasz Wojciechowski, rzecznik prasowy KPP w Pile.

Jak się okazało, mężczyźni przygotowali wcześniej dwa kanistry z 30 litrami paliwa. Początkowo spłoszeni, odjechali kilka ulic dalej, by po chwili wrócić po paliwo. O zdarzeniu natychmiast zostali powiadomieni policjanci, którzy bardzo szybko wpadli na ślad złodziei.

- Jeszcze tego samego dnia na terenie Wysokiej miejscowi policjanci zatrzymali pierwszego ze sprawców. Dwaj kolejni zostali zatrzymani przez pilskich kryminalnych dzień później na terenie Ujścia - dodaje nadkom. T. Wojciechowski.

Złodziejami okazali się mężczyźni w wieku od 23 do 35 lat. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: pila, policja, ujscie, kradzież, zatrzymanie, wysoka, paliwo,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group