Rywalizacja wioślarska

15.10.2013   Autor: Redakcja
---

23 października w sali MOSiR-u w Wałczu odbędą się V zawody na ergometrach wioślarskich. Początek rywalizacji o godzinie 9:30. Zgłoszenia do zawodów należy składać do 21 października w sekretariacie ZS nr 1 w Wałczu.

Organizatorami zawodów są UKS „Ateny” oraz Zespół Szkół Nr 1 w Wałczu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałczu, Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe w Wałczu. Mimo, że zawody rozpoczną się trzydzieści minut przed godziną 10, to dopiero o 10:00 nastąpi uroczyste otwarcie w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałczu. Warunkiem uczestnictwa: obowiązuje strój sportowy, zmienne obuwie, ważne badania lekarskie potwierdzone przez opiekuna, rodzica.

W kategorii otwartej - OPEN, zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. W mistrzostwach biorą udział uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej i dorośli, w przypisanych kategoriach wiekowych. Organizatorzy zapewniają medale dla trzech najlepszych zawodników w danej kategorii, oddzielnie dziewczęta i chłopcy oraz kobiety i mężczyźni. Przewidziane są również puchary w punktacji ogólnej w poszczególnych kategoriach szkół.

Źródło: Zbigniew Kowalczuk, prezes UKS Ateny Wałcz.

Zdjęcie: powiatwalecki.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group