Bokserska konfrontacja

13.10.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Na złotowskich obiektach sportowych odbyły się sparingi bokserskie z udziałem kadry Łódzkiego Okręgu Bokserskiego, MLKS Sparty Złotów oraz zawodników pilskiego Sokoła.

W ringu zaprezentowali się kadeci, juniorzy oraz kadetki. W pierwszej walce rotacyjnej – co oznacza, że kilku zawodników walczy kolejno każdy z każdym - sparowali Piotr Piejek ,,Sparta" Złotów, Paweł Piotrowski ,,Sokół" Piła oraz Adam Banaszczyk RKS Łódź.

Kolejna odsłona to Patryk Nowak ze złotowskiej Sparty oraz Damian Pokusa z Widzewa Łódź. Sparing zakontraktowany początkowo na cztery rundy zakończył się dużo wcześniej. Po trzecim starciu i dużej przewadze Nowaka, trener młodego zawodnika z Łodzi przerwał pojedynek.

W kategorii 75 kg. na ringu spotkali się Michał Bełka, Wojciech Pyszka – oboje ze Sparty Złotów – oraz Marcin Wacławiak z Widzewa Łódź.

W ostatniej walce zmierzyli się Michał Kowalczyk ,,Sparta" oraz Dawid Borzęcki RKS Łódź. Początek pojedynku rozgrywany był pod dyktando zawodnika z Łodzi, jednak od trzeciej rundy pięściarz ze Złotowa narzucał swoje tempo, pewnie punktując swojego rywala.

Punktem kulminacyjnym sobotnich sparingów były walki kadetek ,,Sparty" Złotów. Wszystkie pojedynki okazały się bardzo zacięte i mogły podobać się trenerom zespołów biorących udział w zawodach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group