Przez różowe okulary

22.09.2013   Autor: Redakcja
---

Właśnie tak na świat patrzą panie ze złotowskiego Klubu Amazonek. Udowodniły to w IV już Marszu Różowej Wstążki.

Udowodnienie, że mimo ciężkiej choroby można być równie szczęśliwym to jednak nie wszystko. Marsz Różowej Wstążki ma przede wszystkim zwracać uwagę na problem wciąż małej świadomości kobiet w zakresie profilaktyki raka piersi. Wychodząc na ulice amazonki, ale nie tylko one, gdyż w marszu brały również udział rodziny chorych, przyjaciele, samorządowcy, a nawet zwykli przechodnie pokazywano, że o tym trzeba głośno mówić.

- Profilaktyka jest bardzo ważna, ona może uratować życie. Ten marsz z pewnością zwraca uwagę na ten problem. Z roku na rok frekwencja jest znacznie większa – mówi Barbara Balczyńska, przewodnicząca Złotowskiego Klubu Amazonek.

Marsz zakończył się w Zagrodzie Krajeńskiej. Tutaj na uczestników czekał poczęstunek oraz dobra zabawa. Zainteresowani natomiast mogli porozmawiać na temat profilaktyki raka piersi. Panie, które do tej pory nie miały odwagi zapisać się do Klubu Amazonek mogły również zdobyć tutaj cenne informacje. Jak twierdzi Barbara Balczyńska.

Warto do nas dołączyć. Takie wsparcie, w tak trudnej chorobie, jest bardzo potrzebne. Dla tego zapraszam Panie do nas bardzo serdecznie.

Szczegóły dot. spotkań złotowskich amazonek pod numer tel. 660 245 559 lub 698 621 687.

Przeczytaj więcej o: zlotow, badania, amazonki, klub, rak piersi,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group