Starcie z wicemistrzem Polski

16.09.2013   Autor: Redakcja
---

W środę, 18 września zespół KS Credo Futsal Piła rozegra swój pierwszy mecz sparingowy w historii. O godzinie 19:00 w Chojnicach, pilanie zmierzą się z miejscową drużyną Red Devils. Pojedynek z zespołem, który w polskiej ekstraklasie rozegrał sto spotkań, odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ulicy Sienkiewicza 15a.

- Przy okazji tego meczu warto zwrócić uwagę na osobę Marka Szatana, który jeszcze niedawno trenował z drużyną z Chojnic, ale ostatecznie zdecydował się na reprezentowanie naszych barw w kolejnym sezonie - informuje Krzysztof Kuźmicz, rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła.

W najbliższą środę ten utalentowany zawodnik ponownie pojawi się w Chojnicach, tyle że już oficjalnie jako gracz KS Credo Futsal Piła, prowadząc swoją nową drużynę w starciu sparingowym przeciwko aktualnemu wicemistrzowi Polski.

- Pilanin okres przygotowawczy do nowego sezonu spędził po części na testach w Chojnicach, gdzie nawet wystąpił w kilku spotkaniach sparingowych. Ostatecznie jednak, to działaczom KS Credo Futsal Piła udało się namówić go do występów w sezonie 2013/2014 w barwach założonego niedawno klubu - dodaje rzecznik pilskiej drużyny.

W środę Marek Szatan wraz ze swoimi kolegami rozegra pierwszy mecz sparingowy w historii KS Credo Futsal Piła. Pilanie poprzeczkę zawiesili sobie bardzo wysoko, decydując się na starcie z wicemistrzem Polski i to w jego hali.

- Podczas takich spotkań można tylko zyskać, podpatrując jak prezentuje się jedna z najlepszych futsalowych drużyn w kraju - mówi Karol Skiba, trener KS Credo Futsal Piła.

Także dla miejscowych będzie to niezwykle ważny sprawdzian, gdyż sparing z KS Credo Futsal Piła będzie ostatnim przed rozpoczęciem kolejnego sezonu na boiskach ekstraklasy.

Źródło i zdjęcie: Krzysztof Kuźmicz, rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group