Żabka wypuściła własną kolekcję ubrań

14.06.2024   Autor: News4Media
919---167
Żabka wciąż zaskakuje, bo – oprócz zakupów – oferuje swoim klientom coś jeszcze. Teraz wychodzi z propozycją, która znowu ich zaskoczy: własną kolekcję ubrań. W sieciach sklepów Żabka opłacimy rachunki, nadamy i odbierzemy paczkę, zjemy hot-doga i napijemy się dobrej kawy. Możemy też naprawić telefon.

Teraz Żabka robi kolejny krok. Zaprasza klientów do zakupu ubrań z jej kolekcji. Powstały one we współpracy z miejską marką odzieżową Prosto. To część kampanii „Weź to na gorąco!”, która promuje ofertę PROSTO z PIECA.

- Niecodzienna kooperacja marek Żabka i Prosto doprowadziła do stworzenia oryginalnych wzorów ubrań, inspirowanych systemem znaków tworzących przestrzeń miejską – czytamy na stronie Żabki.

Co łączy ze sobą dwie tak, wydawałoby się, odległe branże? 

- Marka Prosto bliskość kultury ulicznej od zawsze ma wpisaną w swoje DNA, a sieć sklepów Żabka na stałe zakorzeniła się w miejskiej infrastrukturze i tkance społecznej – odpowiada na swojej stronie Żabka.
Efektem tego spotkania jest kolekcja z nowoczesnym designem. Składa się z trzech elementów: klasycznej, oversizowej bluzy, białego T-shirtu i czapki z daszkiem z neonowym znakiem na froncie.

- Jak przystało na kolekcję inspirowaną polską przestrzenią miejską, została ona uszyta w Polsce, we współpracy z lokalnymi szwalniami i dostawcami – zapewnia Żabka.

Kolekcja ubrań Żabki i Prosto była inspirowana projektem City Transportation Guide. Tworzy go obecny w przestrzeni miejskiej system znaków drogowych i piktogramów, które organizują ruch. Kolekcja jest już dostępna na ich stronie. 

fot. Prosto-x-Zabka

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group