Polonia Piła jedzie na sobotni mecz do Tarnowa

10.05.2024   Autor: Jakub Sierakowski
150---182
Czas na pierwszy wyjazd w tym sezonie. Polonia Piła jedzie na sobotni mecz do Tarnowa. Pilanie mówią wprost: jedziemy po wygraną.
– Jedziemy z wielkim nastawieniem, że w końcu dojedziemy na ten mecz i w końcu uda się go rozegrać. Wierzymy, że tym razem pogoda nas nie zaskoczy, tak jak ostatnio. A jeżeli chodzi o kwestie sportowe, to bezdyskusyjnie jedziemy o zwycięstwo, o to, żeby zdobyć jak najwięcej punktów. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z siły Unii Tarnów. To silna drużyna, szczególnie u siebie. To ich pierwszy mecz na swoim stadionie, więc będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony swoim kibicom. My znamy swój potencjał i wiemy, że nasi zawodnicy są do tego gotowi, żeby wygrywać na tak trudnym terenie – mówi Dariusz Słowiński, wiceprezes Polonii Piła.

Pilska drużyna pojedzie w tym meczu w tym samym składzie, w którym jechała już w tym sezonie. Do zmiany doszło w ekipie Unii Tarnów. Ze składu z przyczyn zdrowotnych wypadł David Bellego, a zastąpi go były zawodnik Polonii, Matić Ivacić.

Borykający się z dużymi problemami finansowymi tarnowianie przegrali oba tegoroczne spotkania i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Polonia po ostatniej domowej porażce ze Startem Gniezno jest na trzecim miejscu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group