Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile

12.04.2024   Autor: Artur Maras
---380
Aktualna oferta pilskich szkół oraz regionalnego rynku pracy, konsultacje z doradcą zawodowym czy pomoc w napisaniu CV. Od piątku rozpoczną się w Pile Subregionalne Targi Pracy i Kariery. 
 
- Jak co roku o tej porze wiosenna edycja. Zaczynamy targami edukacyjnymi 12 kwietnia, a kończymy taką otwartą formułą dla wszystkich, którzy po pierwsze chcą posłuchać co dzieje się na pilskim rynku pracy, a po drugie szukać dla siebie szansy rozwoju lub zmiany - mówi Beata Dudzińska, pełniąca funkcję prezydenta Piły. 
 
Szansę tę będą miały nie tylko osoby bezrobotne, ale także te, które chciałyby zmienić swoją dotychczasową pracę lub na rynek pracy dopiero wkraczają. Na kilkunastu stoiskach lokalnych firm, będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, skorzystać z porad doradcy zawodowego czy warsztatów. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godz. 10.00 targami szkolnymi.
Sobota to już targi pracy. Początek także o godz. 10.00 w centrum Konferencyjnym TBS przy Dąbrowskiego 8 w Pile. Targi potrwają do 13.00.   

fot. archiwum 
 
 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group