Nowy dyrektor RDLP przywrócił odwołanego nadleśniczego

25.01.2024   Autor: Redakcja
519---35
Janusz Grabowski ponownie został nadleśniczym w Nadleśnictwie Lipka. Tego doświadczonego leśnika odwołał zaledwie pięć miesięcy temu poprzedni dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile. 

- Dziś p.o. dyrektora RDLP w Pile Tomasz Partyka, wręczył naszemu szefowi powołanie na to stanowisko. Pozwólcie, że skomentujemy ten fakt krótko: witamy w domu Panie Nadleśniczy! - czytamy na Facebooku Nadleśnictwa Lipka. 

Janusz Grabowski został odwołany przez Bartosza Bazelę we wrześniu ubiegłego roku. Pisaliśmy o tym TU. Ten ostatni stracił stanowisko w styczniu, po tym jak nowy dyrektor generalny zapowiedział odpolitycznienie lasów. Pisaliśmy o tym TU. 
Nowym szefem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile został przed kilkoma dniami Tomasz Partyka, od 37 lat związany z lasami w naszym regionie. On sam przed pięcioma laty stracił stanowisko nadleśniczego w Wałczu. Pisaliśmy o tym TU. Teraz nowy dyrektor zapowiada kontrole finansów w RDLP i w nadleśnictwach. Obiecał przyjrzeć się także polityce kadrowej prowadzonej przez poprzednika, a co do której wiele zastrzeżeń mieli leśnicy w regionie. fot. Nadleśnictwo Lipka 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group