Adrian Cyfer odchodzi z Enea Polonii Piła

03.10.2023   Autor: Redakcja
368---121
Adrian Cyfer nie będzie w przyszłym sezonie reprezentował barw klubu Enea Polonii Piła. Wczoraj poinformował o tym sam zawodnik oraz klub m.in podczas prezentacji siatkarek Enea KS Piła, jednocześnie dziękując zawodnikowi za jazdę w pilskich barwach w zakończonym sezonie. Prawdopodobnie następnym klubem Cyfera będzie Unia Tarnów. 

-W sezonie 2023 postanowiłem wrócić do Polonii Piła i do teraz nie żałuję tej decyzji. Sezon w moim wykonaniu w polskiej lidze był bardzo dobry, gdzie byłem liderem zespołu. Nic jednak nie trwa wiecznie i podjąłem decyzję, że w nadchodzącym sezonie 2024 będę startował w innym miejscu. O powodach nie chciałbym teraz mówić - napisał sam zawodnik w mediach społecznościowych. Podziękował również zarządowi, sponsorom oraz przede wszystkim kibicom. -Jesteście świetni i zawsze będę o was pamiętał - napisał. 
Wiceprezes klubu Dariusz Słowiński również podziękował zawodnikowi za reprezentowanie barw Polonii w sezonie 2023. Uczynił to podczas prezentacji siatkarek Enea Klubu Siatkarskiego Piła, gdzie on sam jak i Adrian Cyfer wystąpili w pokazowym meczu siatkówki. Media spekulują, że następnym pracodawcą 28-latka zostanie Unia Tarnów. Jaskółki budują bardzo mocny skład, który ma wywalczyć awans do I Ligi. Adrian Cyfer w zakończonym sezonie w 43 biegach zdobył 95 pkt, co dało mu jedną z najlepszych średnich na poziomie II ligi, 2.209 pkt na bieg. 

fot. Adrian Cyfer/Facebook

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group