MOSiR poszukuje ratowników

15.04.2023   Autor: Artur Maras
211---93
Miasto szuka ratowników nad pilskie kąpieliska. Chętnych do tej sezonowej pracy brakuje, bo większość ratowników, wyjeżdża w tym czasie nad morze, gdzie wynagrodzenie jest wyższe.

- Od kilku lat mamy problem z naborem, jeśli chodzi o ratowników. Trzeba zdawać sobie sprawę, że musimy zabezpieczyć ratowników na 1200 godzin na ośrodku Piaszczyste i ponad 6000 godzin na Płotkach. Nie potrzebujemy eksternistycznych ratowników tylko takie osoby, które rzeczywiście potrafią uratować ludzi. To jest wielka odpowiedzialność i przy tych kilkuset kąpiących się, trzeba mieć oczy dookoła głowy. Nie płacimy być może kokosów, ale nie płacimy też najniższej krajowej - powiedział Dariusz Kubicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile.  
MOSiR oferuje na rękę 26 złotych za godzinę oraz przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy. Wymagane są także aktualne uprawnienia na ratownika wodnego oraz ukończony kurs pierwszej pomocy. Od 15 czerwca do 31 sierpnia Piachy codziennie musi zabezpieczać dwóch ratowników, Płotki aż ośmiu. Osoby zainteresowane pracą w sezonie letnim proszone są o kontakt z MOSiR-em.

Praca od 15 czerwca do 31 sierpnia. Osoba do kontaktu Karol Leszczyński 604577087 mail: karol.leszczyński@mosir.pila.pl
Przeczytaj więcej o: mosir piła, mosir,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group