Czeka nas święto siatkówki

14.04.2023   Autor: Artur Maras
975---
Piła organizuje turniej finałowy o awans do 1. Ligi Siatkówki Kobiet. Do tego o zwycięstwo walczą nasze siatkarki. Trzydniowe zmagania rozpoczną się w piątek. TV ASTA będzie transmitować wszystkie mecze.  
 
Tak dwa tygodnie temu pilanki wygrały u siebie turniej półfinałowy. Decyzją Polskiego Związku Piłki Siatkowej, walka o finał także odbędzie się w Pile. Jest o co walczyć. Dwie pierwsze drużyny turnieju finałowego zagrają w przyszłym sezonie na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej żeńskiej siatkówki w Polsce. 
 
- Zespół jest bardzo dobrze przygotowany przez sztab szkoleniowy. Wierzymy, że atuty własnej sali, kibiców, będą nam sprzyjać i cały turniej zakończymy w niedziele wynikiem, który będzie nas satysfakcjonował i będziemy świętować awans do pierwszej ligi -
 zapewnia Przemysław Lach, wiceprezes KS Piła. 


 
Oprócz gospodyń na parkiecie ujrzymy zespoły KS Silesia Częstochowa, MKS COPCO Imielin oraz zdobywczynie drugiego miejsca w "pilskim" półfinale MKS Silesia Mysłowice. Turniej odbędzie się od piątku do niedzieli w hali sportowej przy Żeromskiego. Wstęp wolny. Wszystkie mecze będziemy także transmitować na naszej antenie.  
 
- Czekają nas sportowe emocje w piątek wieczorem, w sobotę po południu i w niedzielę w samo południe. Co się z tym wiąże, będzie zmiana w naszej ramówce telewizyjnej. Siłą rzeczy nie będzie w piątek premierowego wydania Informacji oraz Rozmowy Dnia, a widzowie Flesza Chodzieskiego, będę musieli na ten flesz poczekać do późnych godzin wieczornych, aż te mecze się skończą - mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA. 
 
W niedzielę nie będzie także transmisji mszy Świętej z Sanktuarium Maryjnego w Skrzatuszu. Początek meczowych relacji w TV ASTA oraz na youtubowym kanale telewizji w piątek o godz. 17:20.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group