Pilskie zespoły piłkarskie na zwycięskiej ścieżce

31.10.2022   Autor: Redakcja
162---675
Ostatni weekend października był udany dla pilskich drużyn piłkarskich. Zarówno KP Piła jak i MKP Powiat Pilski wygrały swoje mecze. 
Liderująca Red Box Klasie Okręgowej KP Piła nie zwolna tempa. Na trudnym terenie w Lubaszu czerwono-czarni zainkasowali trzy punkty. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, ale po golach Roberta Grenia i Pawła Nawrockiego trzy punkty wróciły do Piły. Tym samym pilanie wciąż pozostają liderem z dorobkiem 29 pkt. Mają 6 pkt przewagi nad drugą Spartą Złotów. Na trzecim miejscu Iskra Krajenka z 22 punktami. I właśnie z tą drużyną w najbliższą sobotę na własnym stadionie przy ul. Żeromskiego zmierzą się podopieczni Ediego Andradiny

Szczebel niżej gra drugi pilski zespół MKP Powiat Pilski. Spisuje się równie dobrze. Ekipa prowadzona przez trenera Przemysława Zublewicza na Stadionie Powiatowym przy ul. Okrzei pewnie pokonała KS Leżenicę 4:0 po golach Błażeja Kieruja, Gracjana Kowalskiego, Marcela Wysockiego oraz Filipa Sikory. Pilanie pozostają na drugim miejscu w tabeli, ale zrównali się już punktami z liderem Sokołem Szamocin, który uległ Noteci Miasteczko Krajeńskie. Oba zespoły mają po 23 punkty. W 11 kolejce gier MKP zagra 5 listopada w Zakrzewie z miejscową Jednością. 

fot. KP Piła i MKP Powiat Pilski (Robert Judycki)

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group