Zaginęły dwie nastolatki - AKTUALIZACJA

21.09.2022   Autor: Redakcja
---604
Wałeccy policjanci poszukują dwóch nieletnich dziewczyn, które w poniedziałek 19 września rano wyjechały do szkoły, jednak tam nie dotarły. 14 i 15-latka nie nawiązały również kontaktu z rodziną. 


- W dniu wczorajszym policjanci przyjęli zawiadomienia o zaginięciu dwóch nieletnich mieszkanek miejscowości Dzikowo w gminie Wałcz. Justyna i Adela  w dniu 19 września br. o godzinie 08.05 udały się autobusem szkolnym do miejscowości Gostomia na zajęcia, jednak do szkoły nie poszły - czytamy w komunikacie wałeckiej policji. Śledczy wstępnie ustalili, że obie nastolatki mogą przebywać w Pile. 

Policjanci podają rysopis zaginionych. Justyna ma lat 14, wzrost około 150 cm, włosy czarne do ramion, oczy brązowe. Była ubrana w spodnie dżinsowe koloru czarnego z dziurami na kolanach, czerwoną bluzę z kapturem. Nosi granatowy plecak marki PUMA i buty trampki siwego koloru. Z kolei Adela ma 15 lat, wzrost 160 cm, szczupłą budowa ciała. Była ubrana w w siwy kożuch, zieloną bluzę i czarne spodnie. Miała ze sobą plecak w kolorze biało- czarnym.
 

Każda osoba posiadająca informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionych dziewcząt, jest proszona o informację pod numer telefonu alarmowego 112 lub kontakt z Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 78 49512 albo 47 78 49 511 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

AKTUALIZACJA 
Nieletnie zostały odnalezione. Policjanci z Wałcza otrzymali informację z KPP Piła, że zaginione zostały odnalezione w jednym z mieszkań. Informacja w sprawie nieletnich przekazana zostanie do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Wałczu. 

fot. i opr. KPP Wałcz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group