Budżet obywatelski w Czarnkowie. Są cztery projekty

12.08.2022   Autor: Redakcja
151---
Budżet obywatelski w Czarnkowie. Na stronie miasta można zapoznać się z czterema projektami. Głosowanie ruszy we wrześniu. 

Tymczasem w Czarnkowie już teraz mieszkańcy mogą zapoznać się z czterema projektami wytypowanymi do realizacji. Szczegóły na stronie czarnkow.pl. Są to: “Sprawni jak Ninja”, “Nauka, zabawa, sport i ekologia na terenach przy miejskich szkołach i przedszkolach”, “Rewitalizacja przestrzeni publicznej przy Łazienkach Czarnkowskich” oraz “Plaża na czarnkowskich łazienkach”.  
 
- Autor założył, że to będzie około 650 m2, że znajdą się tam stoliki, ławeczki, będą również parasole. Przewidział też kosze, typowe kosze plażowe, żeby się można było się schronić, jeśli komuś będzie za mocno doskwierało słońce - wyjaśnia Andrzej Tadla, burmistrz Czarnkowa. 
 
Będą też leżaki miejskie, kosze do segregacji odpadów, a nawet śmietniki na psie odchody w w przyszłości mała gastronomia. We wrześniu rozpocznie się głosowanie, wygra ten projekt, który uzyska najwięcej głosów. Koszt realizacji każdego z nich powinien się zamknąć w kwocie stu tysięcy złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group