Ojciec z córką skatowali kijami bejsbolowymi 43-letniego pilanina

05.08.2022   Autor: Redakcja
519---406
20-latka wraz ze swym ojcem pobili kijami bejsbolowymi mieszkańca Piły. Poszło o oskarżenia o kradzież. Poszkodowany 43-latek trafił do szpitala. 

1 sierpnia na jednym z pilskich osiedli doszło do libacji alkoholowej. Uczestniczyło w niej kilka osób, w tym 20-latka. W pewnym momencie uczestnicy spotkania zaczęli się kłócić. Powodem sprzeczki była kradzież telefonu i wzajemne oskarżenia. 20-letnia pilanka wzburzona opuściła towarzystwo i wróciła do domu. 

- Gdzie opowiedziała całą historię swojemu ojcu. Wtedy właśnie 40-letni mężczyzna wziął kij bejsbolowy i udał się do mieszkania pokrzywdzonego. Po chwili dołączyła również 20-latka trzymając w ręku drugi kij. Pokrzywdzony wyszedł z mieszkania przed budynek, gdzie 40-letni mężczyzna wraz ze swoją córką zaczęli uderzać go po głowie i całym ciele. Obrażenia mężczyzny okazały się poważne, ale nie zagrażały jego życiu - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu, które jest zagrożone karą nawet 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Pile zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group