Wygraj bilety na Nocnego Kochanka w Chodzieży

04.04.2022   Autor: Redakcja
874---275
W najbliższą niedzielę w Chodzieskim Domu Kultury odbędzie się koncert Nocnego Kochanka w ramach "Prawie kulturalnej trasy". Mamy do rozdania bilety na to wydarzenie. 

- Prawie Kulturalna Trasa to seria wydarzeń i koncertów w miastach, miasteczkach i miejscowościach, które odbędą się w kameralnych salach widowiskowych, zupełnie kulturalnych. O ile koncert Nocnego Kochanka może być kulturalny... Zagramy w ponad 20 miejscach, w których będziemy po raz pierwszy, lub - w których nie było nas już długi czas. Przyjedziemy zagrać kawałki pochodzące ze wszystkich naszych albumów - od Hewi Metalu do Stosunków Międzynarodowych. Podczas koncertów Prawie Kulturalnej Trasy usłyszcie też coś z nachodzącej płyty, której premiera... jeszcze w tym roku! - czytamy na wydarzeniu na Facebooku

Nocny Kochanek
to pod względem muzycznym klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.
KONKURS

Organizator przekazał czytelnikom portalu asta24.pl pięć podwójnych biletów na koncert Nocnego Kochanka, który odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia o godz. 18:00 w Chodzieskim Domu Kultury. Aby wygrać podwójne zaproszenie wystarczy wysłać na adres konkurs@asta24.pl maila z odpowiedzią na pytanie: "Co najbardziej podoba Ci się w muzyce Nocnego Kochanka?" W treści maila należy zawrzeć imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do środy 6 kwietnia do godz. 8:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia do godz. 15:00. Bilety wygra pięć losowo wybranych osób.

REGULAMIN KONKURSU

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group